Замість привітання президента «1+1» показав заяву Зеленського про участь у виборах

1 січень 2019 - In Lviv
Замість привітання президента «1+1» показав заяву Зеленського про участь у виборах

Шоумен Володимир Зеленський у новорічну ніч заявив про свою участь у виборах президента, що відбудуться 31 березня Український шоумен Володимир Зеленський офіційно оголосив про те, що висуне свою кандидатуру на посаду президента України. Про це він заявив в ефірі телеканалу «1+1» у новорічну ніч. Заяву Володимира Зеленського телеканал «1+1» показав перед опівніччю – у той час, коли всі інші телеканали траслювали новорічне привітання чинного президента України Володимира Зеленського.

Втім, після заяви шоумена, приблизно о 00:05 телеканал також показав і привітання президента. За останніми даними різних соціологічних компаній, Володимир Зеленський входить у трійку серед найпопулярніших ймовірних кандидатів у президенти, його готові підтримати близько 9-10% виборців. Свою промову 40-річний Володимир Зеленський розпочав російською, однак найважливішу частину виголосив українською мовою. «Знаєте, на відміну від наших великих політиків, я не хотів Вам марно обіцяти. І зараз, за кілька хвилин до Нового року я Вам дещо пообіцяю та одразу виконаю. Дорогі українці, я обіцяю Вам піти у Президенти України, і одразу виконую. Я іду у Президенти України. Давайте зробимо це разом», - заявив, зокрема, Володимир Зеленський.

Після виходу гумористичного серіалу «Слуга народу» наприкінці 2016 року в Україні заговорили про те, що Зеленський може бути кандидатом на посаду Президента України.

В 2017 році юрист «Студії Квартал 95» Іван Баканов зареєстрував одноіменну політичну партію, однак сам Зеленський до сьогодні тримав інтригу і не говорив про свої політичні амбіції. Але соціологи розглядали його як ймовірного кандидата на пост президента. За результатами опитування у вересні 2018 року, Володимир Зеленський займає друге місце серед кандидатів і має 7,8% підтримки виборців.

Рейтинг: 0 Голосів: 0 249 переглядів
Loading...
Коментарі (0)