7 вагомих причин не відмовлятися від келиха пива!

19 вересня 2016 - In Lviv
7 вагомих причин не відмовлятися від келиха пива!

Чим корисно пиво

Збільшує щільність кісткової тканини

Дослідження показали, що в пиві міститься кремній, який допомагає з'єднувати м'язову і кісткову тканини, збільшуючи щільність останньої. А вживання темного пива , в якому найбільше міститься кремнію, допоможе запобігти остеопороз.

Знижує рівень холестерину

Споживання пива сприяє збільшенню кількості ліпопротеїнів високої щільності (ЛПВЩ), яких ще називають «хорошим холестерином». Висока концентрація ЛПВЩ істотно знижує ризик атеросклерозу.

Знижує ризик серцево-судинних захворювань

Дослідження виявили зв'язок між серцево-судинними захворюваннями і споживанням пива: у любителів випити келих хмільного напою ризик таких захворювань скорочується більш ніж на 30%!

Знижує ризик розвитку діабету

Вчені з'ясували, що ті, хто пив по 0,3 л пива в день, менш схильні до цукрового діабету 2 типу. Ще одна вагома причина випити холодного пива.

Запобігає утворенню каменів у нирках

Випиваючи пляшку пива в день, ти знижуєш ризик утворення каменів в нирках на 40%. Є привід замислитися.

Пиво може допомогти боротися з раком

Німецькі вчені виявили високий вміст ксантогумолу в хмелі. Ця речовина запобігає активації хімічних канцерогенів, які збільшують ризик виникнення раку.

Захищає від недоумства

Ксантогумол також є сильним антиоксидантом, який запобігає недоумство. Таким чином, пиво в помірних кількостях допомагає нашому мозку підтримувати хорошу форму.

Зверни увагу, що користь приносить тільки вживання натурального живого пива. До того ж це дуже смачно! Козаки, тепер ви знаєте, що користь пива доведена і келих цього алкогольного напою за вечерею піде тільки на користь. Поширьте це серед своїх друзів і поясніть користь пива своїй дружині! 

Схожі статті:

РозвагиЦікаві факти про пиво

ЖиттяВ львівському пивному ресторані отруїлись десятки відвідувачів

Життя містаПричиною отруєння відвідувачів львівського «Театру пива «Правда» стало недотримання санітарно-гігієнічних умов

КриміналУ Стрию під банером "Слава Україні" розікрали пиво з фури, що потрапила в ДТП

РозвагиКласифікація горілки в стилі ІТ

Рейтинг: +1 Голосів: 1 878 переглядів
Loading...
Коментарі (0)