Дядько Google знає ВСЕ

10 квітня 2018 - In Lviv
Дядько Google знає ВСЕ

Дядько Ґуґл знає ВСЕ.
За мотивами одного підглянутого фейсбучного допису. 
- Алло!
- Піцерія GOOGLe, доброго дня!
- Е-е, я телефоную в піцерію "Челентано"...
- GOOGLe викупив мережу "Челентано" і готовий до традиційного меню запропонувати Вам ще багато нових опцій.
- Чудово. Приймете замовлення?
- Так, пане Кокудинський, з приємністю!
- Е-е, звідкіля ви знаєте хто телефонує?
- О-о, це без проблем, адже Ви прив'язали цей номер до свого аккаунту у Фейсбуці, отримуєте на нього повідомлення про відправлення з "Нової пошти" і з системи "Приват-24"...
- Що Ви собі дозволяєте?! Це конфіденційна інформація і я...
- Ви дали згоду на використання нами персональної інформації коли проходили тест "Якою тваринкою ви були у позаминулій реінкарнації". Ця інформація використовується винятково компанією GOOGLe для покращення Вашого обслуговування на наших сервісах.
- Чорт з Вами! То приймете замовлення?
- З приємністю, пане Кокудинський! Ви хочете повторити Ваше звикле замовлення - піца "Вендетта" з подвійним папероні і пиво "Опілля"?
- Звідкіля... О, чорт! Ну, добре, давайте.
- Дозволите, дати Вам невеличку пораду?
- Дозволяю.
- Щойно Ви отримали на свою електронну скриньку, на Фейсбук та у Вайбер наше повне меню з рекомендованими Вам стравами. Щоби зекономити Ваш час, на сьогодні рекомендую Вам піцу "Омерта" з сиром, зелениною та оливками і пляшку мінеральної води "Поляна - GOOGLе"...
- До дідька! Я ненавиджу оливки і мінералку! 
- Розуміємо, але ці компоненти найкраще підходять Вашому хворому шлунку.
- З-з-звідкіля ви ЦЕ знаєте?!
- Наша компанія володіє найбільшою базою даних на цій планеті. Ми маємо доступ до Ваших аналізів, а програма "Здоровий шлунок" на їх підставі підібрала для Вас оптимальне меню.
- Послухайте, я плював на ваші бази даних і я не хочу тієї сраної піци з сиром! Я приймаю ліки від шлунку і можу їсти все що мені смакує! 
- Вибачте, але Ви вже не приймали свої ліки не менше трьох місяців.
- О, Боже! Ви шпигуєте за мною? 
- GOOGLе помилуй, пане Кокудинський! У нас база всіх аптек Львова. Востаннє Ви за своїм рецептом купляли ліки в аптеці за кутом, як завжди. Це було три місяці тому, а упаковка розрахована на місяць.
- Я міг купити не у Львові! 
- На Ваше прізвище протягом останніх трьох місяців не оформлявся жодний квиток, а Ваш стільниковий телефон не реєструвався на сотах поза межами міста. 
- Ха! Ви ще скажіть що знаєте які в мене труси і хто моя коханка! 
- Без проблем. Останнім часом Ви постійно купляєте собі труси "Atlantik Men" в "Ашані" - про це свідчать Ваші операції з кредитною карткою, а на камері спостереження в роздягалці сауни "Спортлайф" ви завжди фігуруєте в трусах цієї фірми білого кольору. Отже, сміємо припустити, що вони на Вас і зараз. Ваша коханка, пані Пупкова, мешкає на Сихові, на вулиці...
- Досить! Ви негідники! Ви зламали мою електронну скриньку, ви...
- Пане Кокудинський, перепрошую, але ми не можемо зламувати те, що самі сотворили! Не хвилюйтеся, компанія GOOGLе оберігає Вашу приватність і дбає про Вашу безпеку, а зараз негайно прийміть заспокійливе бо знову отримаєте гіпертонічну кризу. До речі, Ви вже місяць як мали відвідати кардіологічний центр, а для профілактики ми би радили...
- Заткніться! Я завтра валю нахер з цієї країни! Нє, не у ваші Америки-Європи, не дочекаєтесь! В джунґлі, на острови, де немає долбаного інтернету, комп'ютерів, мобільних телефонів та вашого всевидячого ока!
- Як ми Вас розуміємо...
- Все, востаннє скористаюся кредитною карткою, куплю квиток на літак і на край світу...
- Чудово...
- Знімайте замовлення на піцу. В мене пропав апетит.
- Будь-ласка. Вже зняли. Дуже перепрошуємо, пане Кокудинський, малесенька деталь... Якщо Ваша ласка, у Ваших інтересах...
- Якого ще дідька?!!!
- Ваш закордонний паспорт вже місяць як протермінований, а в українському вже завтра потрібно вклеїти нове фото. З 45-ти річчям Вас, дорогий клієнте!

Схожі статті:

Високі технологіїGoogle почала блокувати акаунти користувачів окупованого Криму

Високі технологіїGoodbye Google? Пошуковий гігант провів ребрендинг - Alphabet

Високі технологіїGoogle випустив власну горілку

Рейтинг: 0 Голосів: 0 589 переглядів
Loading...
Коментарі (0)