Корпоратив: алко-ігри, щоб напитися з інтересом!

5 лютого 2017 - In Lviv
Корпоратив: алко-ігри, щоб напитися з інтересом!

Напередодні вихідних багато з нас захочуть відпочити від роботи. Або Корпоратив! Ось кілька ідей, як це зробити весело і з азартом!

Якщо ви зібралися весело провести час з друзями, то ці ігри для вас! Обережно, завдяки деяким іграм ви можете забути як звуть тих, з ким ви граєте!

Морський бій

Розбийтеся на дві команди і підготуйте за стандартним полем для морського бою. Використовуючи фантазію (досить відома безкоштовна програма, яку можна завантажити з будь-якого мозку), встановіть правила під себе. Домовтеся про кількість кораблів; вирішите, чому дорівнює промах (в грамах або ковтки), скільки повинні випити члени команди, у якій потоплено судно, ну і так далі. Сама ж стратегія гри не відрізняється від класичної безалкогольної версії.

Коктейль «Сльоза качкодзьоба»

Перший гравець наливає в чарку скільки хоче і чого хоче з будь-якої пляшки на столі. Отримана суміш (навіть якщо це всього лише десять грамів горілки) урочисто нарікається коктейлем «Сльоза качкодзьоба». Потім гравець підкидає монетку й, поки вона крутиться в повітрі, загадує, орлом або решкою ​​вона впаде. Якщо здогадка вірна, гравець передає чарку наступному учаснику. Той теж доливає що-небудь в склянку по своєму збоченому смаку і підкидає монету. Нещасний, який не зміг вгадати, яким боком впаде монетка, випиває коктейль. Потім все починається заново.

До ковтка привчений

В ідеалі ця гра повинна початися з першого ж ковтка пива, яке ти з друзями замовиш в барі. Але, з іншого боку, щоб не псувати задоволення від смакування пінного напою, розсудливі люди вважають за краще почати змагання не раніше останньої пари келихів, перед відходом. Отже, ось в чому суть дружнього матчу. Потрібно випити пиво за менше число ковтків. 

Розпальцовка

У центр столу встановлюється блюдце (або, скажімо, порожній келих), на яке всі присутні ставлять по пальцю. На рахунок «три» кожен або прибирає, або залишає палець на блюдце. Штрафна покладається тієї частини товаришів по чарці (а іноді це всього одна людина), яка залишилася в меншості. 

Крутний момент

Перший гравець закручує на столі монетку і називає ім'я одного з тих, хто сидить поруч. Названий повинен, не зупиняючи монетку, клацнути її пальцем, щоб надати їй додаткову енергію обертання, і назвати ім'я наступного гравця. Якщо при цьому монетка зупиниться або полетить зі столу, винуватцю покладається штрафна. Заради більшого азарту можна встановити додаткові правила. Наприклад, якщо перестала обертатися монета випаде орлом, то належить випити дві штрафні.

Я жодного разу ...

Ця забава допоможе гостям, які бачать один одного вперше, познайомитися ближче і не відчувати себе скуто, а інакше, сам розумієш, вся свінг-вечірка нанівець. Починає гру будь-який бажаючий. Він каже ключові слова: «Я жодного разу ...», а потім додає до них щось на кшталт «… не бачив фільм «50 віддітків сірого». Після цього визнання всі, хто бачив цей фільм, негайно випивають. Потім слово бере наступний гість, який говорить: «Я жодного разу… не відмовлявся випити».

алкоголь, алкоспорт

Слова на вечір

Виберіть з гостями слово на вечір (наприклад, «який» або «новий») і випивайте кожен раз, коли хто-небудь наприклад у телевізорі скаже його.

Нескінченна історія

Перший гравець говорить будь-яке слово, другий підставляє наступне так, щоб воно підходило за змістом, третій продовжує пропозицію. Наприклад, перший — «усі»; другий — «щасливі»; третій — «сім'ї»; четвертий — «схожі»; п'ятий — «еее… лопата?» Всі: «Програв! Штрафну! »

алкоголь, корпоратив

Вічна суперечка

Кожен з гравців по черзі задає всім іншим будь-яке питання, що передбачає наявність двох протилежних точок зору. Припустимо: «Що крутіше: iPhone чи Samsung?» Далі дається три секунди на роздуми, а потім поставив питання каже свою відповідь ( «Samsung») і пропонує підняти руки тих, хто з ним згоден. Якщо підняли руки більше, ніж не піднімуть, любителі iPhone-ів випивають по штрафній. Якщо, навпаки, любителів Samsung серед присутніх менше, то алко-покута накладається на них. Потім право задати питання переходить до якогось наступного гравця( Пепсі чи Кола, Кенон чи Нікон і тп).


 

Схожі статті:

КриміналПоліція викрила у Львові масштабну мережу з підпільного виробництва алкоголю

КриміналУ Львові правоохоронці здійснюють антиалкогольні рейди

КриміналЛьвів’янина затримали із партією фальсифікованого алкоголю на півмільйона гривень

Рейтинг: 0 Голосів: 0 1677 переглядів
Loading...
Коментарі (0)