Найдивніші вигадки при мастурбації, від яких помирають люди

10 лютого 2018 - In Lviv
Найдивніші вигадки при мастурбації, від яких помирають люди

За словами медиків, щороку на мільйон жителів Німеччини припадає один-два випадки смертей під час мастурбації. У той же час лікарі впевнені, що число смертей насправді більше, оскільки багато родичів відмовляються називати справжню причину загибелі рідних, оскільки соромляться події.Медики називають такі смерті аутоеротичними.

Головною причиною смерті під час мастурбації є ті небезпечні техніки, які люди обирають для неї.

Від 80 до100 німців помирають кожного року від мастурбації. Найбільш поширеною причиною смерті є спроба отримати оргазм, позбавивши себе кисню, передає слова судмедексперт Гаральда Восса Daily Mail.

Один чоловік помер у німецькому Гамбурзі, одягнутим в жіночі панчохи, плащ і костюм для дайвінга. Помер, намагаючись розтопити невеликий шматок сир на своєму тілі за допомогою обігрівача.

Інший — у Гессе -к помер у підвалі, надмірно стягнувши своє тіло та горло ланцюгами. Слідство дійшло висновку, що він дивився порно і мастурбував.

«Люди втрачають свідомість швидше, ніж встигають подумати», — говорить Восс.
Чоловік з міста Галле — притиснув до своїх сосків ялинкову гірлянду. Ймовірно, намагався стимулювати себе електричним струмом. Від того й помер

Найдивніші вигадки при мастурбації, від яких помирають люди

Рейтинг: 0 Голосів: 0 15054 перегляди
Loading...
Коментарі (0)