Правило "20 хвилин" - змінить ваше життя!!!

16 серпня 2016 - Viar

Ще ні? Ну тоді запасіться блокнотом і ручкою, щоб законспектувати важливі ідеї для подальшого використання в житті.

 Правило 20 хвилин — щоденні кроки до головних цілей.

  •  Отже. Щодня приділяйте вашому здоров'ю 20 хвилин. Так, мова йде саме про спорт. Нехай це буде ранкова зарядка, вечірня пробіжка або прогулянка в швидкому темпі — абсолютно все перераховане обов'язково позитивно відіб'ється на вашому здоров'ї.

«Спорт — це життя» — і цей вислів має право на життя. Адже кому захочеться в старості тонути в кілограмах книг, не маючи можливості подорожувати або навіть активно проводити час з онуками. Так займіться ж собою сьогодні!

  •   20 хвилин в день і будинок чистий. Так, саме щоденне прибирання по будинку забезпечить чистоту протягом усього часу. Але ж можна перетворити цей нудний процес в щось більш корисне! Приміром, під час прибирання слухайте аудіокниги, періодично віджимаючись або присідаючи. Так би мовити, поєднуйте корисне з корисним
  •  Пошукайте вправи на розвиток концентрації. В інтернеті та літературі їх сповна. Приділивши 20 хвилин на добу на поліпшення концентрації, ви більше не будете турбуватися про труднощі, які очікують людей, не здатних займатися монотонною роботою протягом довгого часу. А в наш час це величезний «плюс»!
  • Як давно ви просто вислуховували своїх рідних і близьких? Присвятіть 20 хвилин в день на розмови з дружиною, дітьми і батьками. Запевняю вас, це тільки позитивно відіб'ється на вашому сімейному житті і взаєминах в родині. Адже не завжди тільки і займатися тим, що дивитися вечорами телевізор або просиджувати в соціальних мережах.
  • Ведіть особистий щоденник. Так, на перший час це може зайняти менше, ніж 20 хвилин. Але надалі ви станете більш спостережливими і без проблем станете згадувати найважливіші та найцікавіші думки, що з'являються протягом робочого дня. Самоаналіз — це не тільки захоплююче, але й дуже корисно.

Схожі статті:

Розваги30 смішних фактів про тварин

РозвагиРобота і досвід

РозвагиНарешті дочекались!

РозвагиРоботи по-українськи

РозвагиПро алкоголізм

Рейтинг: 0 Голосів: 0 534 перегляди
Loading...
Коментарі (0)