Про топ-менеджмент української компанії

2 листопада 2016 - In Lviv
Про топ-менеджмент української компанії

Одного разу українська та німецька компанії домовилися провести спільні змагання з веслування на восьмимісних байдарках.

Обидві команди довго і наполегливо тренувалися і коли обидві були на піку форми влаштували змагання, але ... Німці перемогли з перевагою в 1 км. Після поразки українська команда була деморалізована. Топ-менеджмент вирішив з'ясувати причину провалу.

Була створена робоча група для підготовки пропозицій щодо зміни і реструктуризації в команді. Після багатьох тижнів пошуків було встановлено, що в німецькій команді веслування семеро і один рульовий ... а в українській - один на веслах і семеро рульових!

Топ-менеджментом української компанії була залучена консалтингова компанія для підготовки і проведення реструктуризації команди. Отримавши солідний гонорар і запровадивши показники KPI, ССП і ISO 9001 і провівши маркетингові дослідження, консалтингова фірма прийшла до висновку: Занадто багато співробітників в українській команді подає команди і занадто мало гребе ....

Після реструктуризації українська команда виглядала так:

- Чотири рульових ... 
- два старших рульових, 
- один топ рульовий-директор, 
- і один весляр.

Крім того для весляра була введена персональна система оцінки показників ефективності та розширено коло обов'язків, щоб підвищити його відповідальність.

На наступний рік німецька команда знову переконливо перемогла з відривом в 2 км. В результаті чергової поразки, топ менеджментом української компанії була найнята консалтингова компанія з аудиту та оцінки ефективності команди.

Було прийнято рішення розформувати веслову команду ... Весляр, як основний винуватець неефективності команди був звільнений, всі планові інвестиції на наступні роки у новий човен та весла були скасовані. Рульовим була оголошена подяка, а зекономлені гроші були виплачені топ-менеджменту в якості премії.

Рейтинг: +1 Голосів: 1 458 переглядів
Loading...
Коментарі (0)