Невідомий Львів

29 січень 2014 - In Lviv
Невідомий Львів

Наприкінці минулого року українські ЗМІ облетіла приємна новина про те, що Львів – опинився у центрі уваги світового туризму. За версією британського туристичного видання “The Rough Guide” культурна столиця України, потрапиладо топ-5 міст світу, які рекомендується відвідати в 2014 році. У цьому списку місто Лева поступилося тільки Ліверпулю, Марселю, Ріо-де-Жанейро і Портленду. Британське видання захоплюється його архітектурою й іменує “невеликим містом, що має світовий вплив”. Не обділили увагою і львівські готелі, адже вказали, що забронювати готелі у Львові просто та й  зупинитися тут можна у комфортних європейських умовах.

Втім, Львів, до якого їдуть туристи з усього світу, досі залишається невідомим багатьом українцям, його давні вулички, його панорами. Адже саме столиця Галичини є прикладом міста з незабутнім архітектурним обліком, своїми мальовничими пагорбами, панорама з яких вражає і казкових будинків, що відносяться до Світової Спадщини Юнеско.

Львів кожному відкривається по-своєму і у кожного він свій, неповторний. Варто лише ступити на львівський брук і ви не перестанете дивуватися не лише вишуканій давній архітектурі, не лише львівським каменям і дахам, деревам і птахам, а й самим львів’янам, привітним, дотепним, гоноровим, але обов’язково гостинним.

А як же у Львові не скуштувати львівської кави? Чи не проїхатися деренчливим львівським трамваєм? Чи не відвідати Личакова? Чи собору Св. Юра? Чи десятків інших церков та соборів, музеїв та кав’ярень? На всі смаки та інтереси.

До речі, туристам пощастило двічі, адже окрім зручних готелів Львова, тут  є безліч чудових ресторанів, є місця які поєднують смачну кухню і чудове розташування, до таких належить готель «Панорама», що в 20 кроках від оперного театру. Тут, окрім чудового сервісу та найкращих традицій гостинності є найкраща центральна тераса у Львові – це ресторан “Панорама”, що на сьомому поверсі готелю в самому серці Львова, в 20 кроках від Опери. Тут вам гарантовано не лише незабутній краєвид, а й своєрідне відчуття начеб польоту над центральним проспектом міста. А коли засяють вечірні вогні, то панорама Львова просто казкова, вона ще більше розбурхає вашу уяву, додасть таємничості й шарму.

Loading...
Коментарі (0)