Посол пояснив, чому Польща ускладнила процедуру видачі віз українцям

8 квітня 2015 - In Lviv
Посол пояснив, чому Польща ускладнила процедуру видачі віз українцям

Торік Польща видала українцям понад 800 тис. Віз.

Ускладнення процедури видачі польських віз українцям було ініціативою Європейського союзу. При цьому керівництво Польщі всіляко намагалося перешкоджати такому нововведенню.

Про це заявив надзвичайний і повноважний посол Польщі в Україні Генрік Литвин, передає «Апостроф» .

«Наприкінці минулого року ми дійсно ввели розширений список документів, необхідних для отримання візи. Але при цьому варто враховувати той факт, що Польща була останньою країною шенгенської групи, яка пішла на такий крок. Це частина політики щодо єдності позиції Європейського союзу. Ми в даному випадку перебували у меншості, оскільки не вважали це необхідним. Зрештою, відповідне рішення було прийнято », - заявив він.

При цьому Литвин підкреслив, що навіть враховуючи такий крок, Польща залишилася лояльною до нашої держави: «Минулого року ми збільшили кількість віз, які отримали громадяни України. Цифра склала понад 800 тис. Віз. Це чи не вполовину більше, ніж сумарно дають всі європейські консульства. Це і є доказ того, що доброзичлива політика Польщі щодо України триває. Ми підходимо до цього так, щоб Євросоюз був відкритим для українців ».

Нагадаємо, ЄС виключив надання Україні безвізового режиму на саміті "Східного партнерства" в Ризі в травні цього року.

t

Рейтинг: 0 Голосів: 0 728 переглядів
Loading...
Коментарі (0)