Садовий презентував у Івано-Франківську успішні урбаністичні практики Львова

18 липня 2018 - In Lviv
Садовий презентував у Івано-Франківську успішні урбаністичні практики Львова

У вівторок, 17 липня, міський голова Львова Андрій Садовий відвідав Івано-Франківськ. Увечері відбулося відкриття дискусії Urban Talks, на якій мер Львова розповів про стратегію ідентичності як складову розвитку сучасних міст. Також Андрій Садовий поділився «рецептом» успіху Львова. Про це повідомили у прес-службі ЛМР.

«Сьогодні я розумію одне: важко зробити успішним одне місто, якщо інші успішними не є. Тому треба робити все можливе, щоб Україна мала завжди кращу динаміку розвитку і приєднувалась до найуспішніших країн світу. А це можна зробити лише подолавши корупцію, і якщо до влади прийдуть якісні люди. В державі нема інституції, яка би дбала про міста, але саме вони можуть вивести країну на нову орбіту розвитку. Я хочу бути максимально корисним, тому їду в інші міста, ділюсь досвідом. Головне — не боятись впроваджувати ідеї в життя», – вважає Андрій Садовий.

Як зазначив міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків, у межах Urban його містові особливо цікавий досвід Львова в сферах охорони пам’яток архітектури, туризму та облаштування громадських просторів.

«Перше — це пам’ятки архітектури. Нам цікава робота з GIZ. Ми створимо велику робочу групу, аби перейняти корисний досвід Львова. Друге — це розвиток туризму і туристичного кластеру, де ми можемо бути корисні один одному. І третій напрям — це розвиток громадського транспорту, громадських просторів, благоустрій. Архітектурна школа у Львові — позитивна і сильна. У цьому напрямі ми можемо багато навчитися. Особливо цікаво спілкуватись з тими мерами, які вже не перший термін на посаді. Додам, що Івано-Франківськ набагато новіший, ніж Львів, але у нас також багато хороших проектів та ініціатив, якими ми можемо поділитися», — зазначив Руслан Марцінків.
Усі фото прес-служби ЛМР

Міський голова Львова розпочав дискусію доповіддю про стратегію ідентичності сучасних міст. Також із презентаціями виступили Олександра Сладкова, заступник директора Львівського комунального підприємства «Інститут просторового розвитку» та Юліан Чаплінський, головний архітектор Львова.

Також у межах візиту до Івано-Франківська відбулася зустріч міського голови Львова з Русланом Марцінківим і місцевим духовенством. А пізніше також із місцевими підприємцями під час якої учасники обговорили питання співпраці бізнесу та влади. Андрій Садовий розповів про розвиток ІТ-галузі у Львові та прихід у місцеву економіку всесвітньовідомого інвестора з Канади — компанії Brookfield.

Нагадаємо, Urban Talks Lviv & Івано-Франківськ — це дружній діалог та пошук дотиків партнерства між двома містами. До слова, Івано-Франківськ — шосте місто в межах проекту Urban Talks. Раніше такі ж обміни досвідом відбулись у Рівному, Житомирі, Чернівцях, Тернополі та Луцьку.

Рейтинг: 0 Голосів: 0 34001 перегляд
Loading...
Коментарі (0)