ЛМКП «Львівтеплоенерго» відновило гаряче водопостачання для 108 будинків у Личаківському районі. Повернути послугу мешканцям вдалося раніше запланованого терміну завдяки перепідключенню споживачів до районної котельні на вулиці Китайській.
Подачу води призупинили 11 травня у зв’язку з початком щорічних гідравлічних випробувань магістральних мереж від ТЕЦ-1. Минулого тижня фахівці завершили перевірку мереж котельні на Китайській, що дозволило оперативно забезпечити ресурсом частину району. Наразі гарячу воду вже отримують мешканці Личаківського, Залізничного та частково Галицького районів міста.
В інших частинах Львова планові роботи тривають. Зараз триває перевірка стану мереж у Сихівському, Франківському, Шевченківському та частині Галицького районів. У Залізничному районі проведення гідравлічних випробувань заплановане на середину червня. За повідомленням пресслужби ЛМР, ремонтні бригади працюють згідно з графіком для вчасної підготовки міста до опалювального сезону.
