Великодній настрій: Броди прикрасили до свята

Напередодні Воскресіння Христового центральні вулиці, площі та сквери Бродів отримали святкове великоднє вбрання. Долучилися до цієї ініціативи небайдужі містяни, зокрема гімназисти та їхні вчителі, представники благодійного фонду «Карітас-Броди», а також працівники міського комунального підприємства «Броди». Спільними зусиллями вдалося створити особливу атмосферу свята у місті.

Серед прикрас можна побачити мальовничі оздоби у формі янголят, писанок та крашанок, які розмістили на деревах та кущах у центральній частині міста, поруч із храмами, пам’ятниками та адмінбудівлями. Окрім цього, місто прикрасили численними декораціями зі стрічок та бантиків у національних кольорах, створеними гімназистами та благодійниками. Особливою окрасою стала Алея писанок на центральній площі Ринок, біля колони зі статуєю Богородиці. Тут комунальники розмістили великі макети писанок, розписані в українському стилі та із зображенням Воскреслого Христа.

Ця ініціатива має глибоке символічне значення. Як зазначили працівниці проєкту «Домашня опіка» БФ «Карітас-Броди», кожна стрічка та писанка є символом спільної молитви за мир та благополуччя. Метою прикрашання було бажання, аби кожен, хто відвідає церкву, відчув святковий затишок та тепло, яке зігріває навіть у найскладніші часи.