Дрогобицька лікарня отримала портативні зарядні станції для операційних

Дрогобицька міська лікарня №1 отримала сім портативних зарядних електростанцій від благодійного фонду RePower Ukraine. Обладнання слугуватиме додатковим джерелом резервного живлення під час аварійних вимкнень світла чи блекаутів. Про це повідомили у пресслужбі Львівської ОВА.

Нові пристрої вже розмістили в операційних блоках та реанімаційних відділеннях медичного закладу. Станції призначені для підтримки безперебійної роботи критично важливого медичного обладнання та засобів зв’язку під час раптових збоїв в енергомережі.

За словами директора лікарні Андрія Коцюби, установа забезпечена потужними генераторами, проте портативні станції виконуватимуть функцію миттєвого резерву. Вони підстрахують роботу медиків у найкритичніші хвилини, що дозволить безперервно надавати екстрену допомогу пацієнтам.