З російського полону додому повернувся захисник «Азовсталі» з Львівщини

У Хирівській громаді Самбірського району урочисто зустріли прикордонника Ігоря Гбура, який повернувся з російського полону. Захисник прибув додому в межах обміну, що відбувся 15 травня, після чотирьох років перебування у неволі.

Ігор Гбур захищав Україну у складі Першого прикордонного загону та брав безпосередню участь в обороні Маріуполя та заводу «Азовсталь». До ворожого полону військовослужбовець потрапив 16 травня 2022 року.

Земляки зустріли воїна з державними прапорами, обіймами та сльозами радості. Для місцевої громади щасливе повернення захисника після років тривалого очікування стало символом незламності, сили духу та віри.