У понеділок, 25 травня, у Львові відбудеться церемонія прощання з військовослужбовцем Олександром Стефановичем, який загинув, захищаючи Україну від російських окупантів. Чин похорону розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла. Орієнтовно об 11:30 на площі Ринок пройде міська церемонія прощання, після чого захисника поховають на Янівському кладовищі. Мерія закликає мешканців та гостей міста долучитися до процесії та утриматися в цей час від розважальних заходів.
Олександр Стефанович народився 1 вересня 1971 року у Львові. Після навчання у школі здобув фах слюсаря-інструментальника у Технічному фаховому коледжі Національного університету «Львівська політехніка». Пройшов строкову службу. У цивільному житті працював приватним підприємцем у сфері торгівлі, а згодом — оператором атракціонів у Стрийському парку. Рідні та друзі згадують його як добру, надійну та життєрадісну людину, турботливого чоловіка, батька та дідуся. Серед його захоплень були східні єдиноборства, нумізматика та рок-музика.
У 2025 році чоловік добровільно став на захист Батьківщини. Він воював на Дніпропетровському напрямку у складі 160-ї окремої механізованої бригади Сухопутних військ Збройних Сил України. Військовослужбовець загинув 15 травня 2026 року. У Олександра Стефановича залишилися дружина, мати, донька, онука та родина.
