Міський голова Стрия Олег Канівець перебуває з офіційним візитом у Фінляндії, де бере участь у міжнародній трейд-місії REBIRTH OF UKRAINE. Захід присвячений питанням економічного відновлення України та пошуку дієвих механізмів для залучення іноземних інвестицій у розвиток регіонів.
Під час Українсько-фінського форуму очільник громади виступив у ролі спікера та представив європейським бізнесменам економічні можливості Стрийщини. Окрему увагу приділили обговоренню викликів, з якими стикається громада, та формуванню переліку конкретних потреб для забезпечення сталого розвитку території.
Як повідомили у Стрийській міській раді, презентація викликала зацікавлення серед фінських підприємців, які планують вихід на український ринок. Наразі сторони вже перейшли до етапу перемовин щодо потенційних спільних проєктів та прямих інвестицій у громаду.
Участь у цій міжнародній місії має стати поштовхом для налагодження нових партнерств та інтеграції іноземного бізнесу в економіку Стрийського регіону. Це дозволить створити нові робочі місця та посилити фінансову стійкість громади.
