Військовослужбовця Олександра Фалата, останнього постраждалого під час лютневого теракту у Львові, виписали сьогодні з Лікарні Святого Пантелеймона Першого медоб’єднання Львова. Чоловік провів у шпиталі понад два місяці, переживши 10 складних операцій. Він був одним із 19 постраждалих, яких госпіталізували після вибуху, та перебував у найважчому стані.
36-річний Олександр Фалат, військовослужбовець Національної академії Сухопутних військ, випадково опинився на місці події в ніч проти 22 лютого. Чоловік підійшов до будинку, щоб надати допомогу після першого вибуху, і потрапив під другий. Його доправили до лікарні у критичному стані з численними осколковими пораненнями. За словами хірургів, пріоритетом було зупинити масивну кровотечу та врятувати життя пацієнта.
Протягом майже півтора місяця Олександр перебував у відділенні інтенсивної терапії, 33 дні з яких — без свідомості. За цей час чоловік переніс 10 оперативних втручань, спрямованих на видалення уламків та закриття дефектів м’яких тканин. Лікарі зазначають, що попереду у пацієнта ще тривале відновлення: найбільшою проблемою залишається ураження сідничного нерва. Найближчим часом плануються додаткові реконструктивні операції для відновлення функцій ноги. Попри виписку, чоловік повернеться до шпиталю через кілька тижнів для продовження лікування.
