У Львові на вулиці Виговського сталася пожежа в квартирі. За попередньою інформацією Головного управління ДСНС України у Львівській області, ймовірною причиною займання стало необережне поводження дитини з вогнем. Повідомлення про інцидент надійшло до Служби порятунку о 14:42. На момент прибуття рятувальників, з балкона квартири на п’ятому поверсі п’ятиповерхового будинку виривалося полум’я.
Як з’ясувалося під час ліквідації, загоряння, ймовірно, спричинив хлопчик, який бавився запальничкою на балконі. Пожежники працювали у спеціальних апаратах захисту органів дихання та оперативно ліквідували загоряння. На щастя, внаслідок інциденту ніхто не постраждав.
Після ліквідації пожежі рятувальники провели з дитиною профілактичну бесіду щодо правил безпечного поводження з вогнем. До гасіння пожежі було залучено 19 рятувальників та 6 одиниць спецтехніки. Також долучились курсанти Львівського державного університету безпеки життєдіяльності.
