Стрийську відкрили: рух транспорту відновлено

У Львові відновили рух транспорту вулицею Стрийською. З вечора 27 червня цією ділянкою вже курсують тролейбус №22, автобусні маршрути та приватний транспорт. Це стало можливим завдяки завершенню робіт із суцільного асфальтування.

Йдеться про відрізок вулиці Стрийської від проспекту Івана Павла ІІ до вулиці Вернадського. Ремонтні роботи проводились на непарній стороні дороги, що веде у напрямку в’їзду до міста. Після укладання нового асфальтного покриття ділянку було відкрито для проїзду всіх видів транспорту.

Водночас, тролейбуси №23 та №25 повернуться на свої звичні маршрути вже від завтра, 28 червня. Про це повідомила пресслужба Львівської міської ради.