Апеляційний суд залишив без задоволення скаргу архітекторів щодо їхнього виселення з Порохової вежі у Львові. Відповідну постанову суд ухвалив у вівторок, 24 лютого. Відтак історична пам’ятка архітектури має остаточно повернутися у власність Львівської обласної ради.
Судовий процес стосувався права користування приміщеннями оборонної вежі, де протягом багатьох років розташовувався Будинок архітектора. Представники Національної спілки архітекторів України намагалися оскаржити попереднє рішення суду про їхнє виселення, проте апеляційна інстанція не знайшла підстав для задоволення їхніх вимог.
Після рішення апеляційного суду ухвала про повернення будівлі обласній раді набуває законної сили. Найближчим часом має розпочатися процес передачі пам’ятки на баланс ЛОР.
