У Львові суд залишив без задоволення апеляційну скаргу спілки архітекторів, які намагалися оскаржити своє виселення з будівлі Порохової вежі. Відповідно до цього рішення, історична пам’ятка оборонної архітектури у центрі міста має повернутися у користування Львівської обласної ради.
Суперечка за право користування приміщенням тривала між обласною владою та регіональним осередком Національної спілки архітекторів України. Раніше балансоутримувач вимагав звільнити будівлю, однак архітектори намагалися заперечити це рішення у судовому порядку.
Після рішення апеляційної інстанції ухвала суду набула чинності. Тепер організація зобов’язана звільнити приміщення Порохової вежі, а сам об’єкт остаточно переходить під контроль Львівської обласної ради.
