У селі Бережниця Стрийського району правоохоронці встановлюють обставини загибелі 51-річного місцевого мешканця. Трагічний інцидент стався вранці 7 червня внаслідок сімейного конфлікту.
За попередньою інформацією поліції, близько 07:40 після сварки з тещею чоловік за допомогою бензину підпалив господарську споруду на території її подвір’я. Після цього він повернувся до власного будинку, де облив себе пальним та підпалив.
Поліцейські групи оперативного реагування, які прибули на виклик, врятували постраждалого та забезпечили надання йому першої допомоги. Чоловіка госпіталізували до реанімаційного відділення з опіками 3-4 ступеня 98% тіла. Попри зусилля медиків, пацієнт помер у лікарні.
