Військові на Львівщині отримають «єОселю» без відсотків

На Львівщині військовослужбовці та працівники силових структур тепер можуть отримати житло за державною програмою «єОселя» з повною компенсацією відсотків. Обласний бюджет повністю покриває пільгові 3% річних, що робить іпотеку фактично безвідсотковою для цих категорій громадян. Про це повідомила пресслужба Львівської обласної військової адміністрації.

Державна програма «єОселя» дозволяє українцям купувати омріяне житло під 3% або 7% річних. Проте для військових та силовиків на Львівщині діють ще більш вигідні умови: обласна програма підтримки повністю компенсує навіть ці пільгові 3% річних, які залишаються після державних субсидій.

Під дію програми на Львівщині підпадають квартири у будинках, введених в експлуатацію не більше трьох років тому, а також житло на стадії будівництва. На сьогодні в області акредитовано близько 70 таких об’єктів. Від початку дії «єОселі» у жовтні 2022 року нею вже скористалися понад 1,7 тисячі мешканців Львівської області, отримавши кредити на загальну суму понад 3,3 млрд грн. Лише з початку 2026 року видано 344 кредити на понад 749 млн грн.