У Хирівській громаді Самбірського району зустріли захисника України Ігоря Гбура. Військовослужбовець повернувся додому в межах обміну полоненими, який відбувся 15 травня, після чотирьох років перебування у російському полоні.
Ігор Гбур боронив Україну у складі Першого прикордонного загону. Він брав участь в обороні Маріуполя та металургійного комбінату «Азовсталь», звідки й потрапив до ворожого полону 16 травня 2022 року.
Земляки влаштували захиснику велелюдну зустріч із обіймами та сльозами радості. Для місцевої громади тривале очікування та щасливе повернення воїна додому стали справжнім символом незламності українського духу й віри.
