На Львівщині зустріли захисника «Азовсталі» Ігоря Гбура, який повернувся з полону

У Хирівській громаді Самбірського району відбулася зустріч військовослужбовця Ігоря Гбура, який повернувся додому після чотирьох років російського полону. Захисника визволили в межах обміну, що відбувся 15 травня.

Ігор Гбур боронив Україну у складі Першого прикордонного загону. Він брав участь в обороні Маріуполя та металургійного комбінату «Азовсталь», а 16 травня 2022 року потрапив до ворожого полону.

Земляки зустріли воїна з прапорами, обіймами та сльозами радості. Для всієї громади щасливе повернення прикордонника після років випробувань та чекання стало символом незламності українського духу та віри.