Стрийська міська територіальна громада повернула у комунальну власність дві земельні ділянки із розташованими на них ставками загальною площею понад 53 гектари. Про це повідомили у пресслужбі Львівської обласної прокуратури.
За даними слідства, у 2022 році ці землі передали в оренду без проведення обов’язкових земельних торгів. Приводом для цього стала приватна нерухомість орендаря, розташована на ділянках, зокрема гараж, конюшні, склади та адміністративна будівля. Проте площа орендованої землі перевищувала площу нерухомого майна на понад 530 тисяч квадратних метрів.
Через виявлені порушення земельного законодавства Стрийська окружна прокуратура звернулася з позовом до суду. Під час судового розгляду договір оренди було розірвано, а землі водного фонду повернуто у комунальну власність громади, у зв’язку з чим провадження у справі закрили.
